KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12948258
nr 1294 8258
Lis Thomasson
(f. 1929), Sverige
Oljemålning, "Fjället i september". Signerad. Olja på duk, 54x55 cm
Lis Thomasson, svensk bildkonstnär född 1929.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 december 2019
kl 19:06:29
2/12 18:36:10